PVC Tavan Lambiri Nedir?

Tavan Lambiri, estetik bir görüntü oluşturması, uygulama kolaylığı ve ANTİBAKTERİYEL özelliği sayesinde 2020 dekorasyon trendleri arasında yerini almaktadır. Son yıllarda bina dekorasyon malzemelerinin iç yalıtım özelliğinin de bulunmasına önem verildiğinden pvc tavan lambiri modelleri tercih edilmektedir.

Tavan Lambiri Nerede Kullanılır?

Ses ve ısı yalıtımını sağlayan pvc lambiriler; ev ve iş yerlerinde

  • Estetik bir dekorasyon sağlaması,
  • Kolay uygulanabilir olması,
  • Uzun süre boya veya badana istememesi,
  • Maliyetlerinin düşük olması

avantajlarıyla tercih edilmektedir.

Pvc Tavan Lambiri Uygulanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uygulanacak mekanın yüksek gösterilmesi için tavan lambirileri düşey hizalanarak yerleştirilmelidir. Geniş gösterim içinse tavan lambiri malzemeleri çapraz veya yatay yerleştirilmelidir.

Tavan Lambiri Modelleri

Estetik bir görüntü için düz veya fugalı görünüme sahip farklı tonlarda; akçaağaç desenli tavan lambiri, ceviz desenli tavan lambiri, fındık desenli tavan lambiri, budaklı desenli tavan lambiri, çizgi desenli tavan lambiri, kırçıllı desenli tavan lambiri, meşe desenli tavan lambiri, gölge desenli tavan lambiri, yıldız desenli tavan lambiri modelleri tercih edilmektedir.

PVC Tavan Lambiri ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve siparişleriniz için +90 (232) 257 65 80 numaramızdan veya İletişim sayfamızda ki formu doldurarak firmamıza ulaşabilirsiniz.